У всіх дев'яти населених пунктах Сасівської сільської ради засвітилися ліхтарі вуличного освітлення на сонячних батареях. Сасівська сільська рада мала можливість реалізувати проект «Будівництво системи автономного вуличного освітлення з використанням сонячних батарей у населених пунктах Сасівської сільської ради» завдяки  співфінансуванню сільського бюджету Сасівської сільської ради (50 тис. грн.), районного бюджету Золочівської районної ради (195  тис. грн.) та обласного бюджету розвитку Львівської обласної ради (900 тис. грн.). Загальна вартість проекту – 1 145 тис. грн, виконавець робіт – ТзОВ «Сапфір Інвест». В результаті реалізації проекту встановлено 55 залізобетонних опор з обладнанням (ліхтар, сонячний модуль, акумулятор). 

666777555

     На зустрічі був присутній заступник голови Золочівської райдержадміністрації Нижник Ігор Миколайович та голова Золочівської районної ради Банах Олег Орестович. Ігор Миколайович ознайомив присутніх з роботою, що ведеться райдержадміністрацією в районі, зокрема поінформував про стан пасажирських перевезень та ремонт автодоріг. Начальник управління праці та соціального захисту населення Золочівської РДА Уличний Ігор Зіновійович наголосив на порядку нарахування субсидій на пільг. Представник Золочівського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Лазорчик Галина Василівна розповіла жителям Ушні про пенсійну реформу та інші нововведення в пенсійному законодавстві. Питання присутніх стосувалися відшкодування переплати по субсидіях, діяльності Ушнянської школи, ремонту доріг та ін. Найбільш важливою проблемою у селі жителі визнали незадовільний стан дороги до села Ушня.

33

11

 44

На XIII, останній у 2017 році, сесії Сасівської сільської ради, що відбулася 13 грудня, нагороджено грамотою за сумлінну депутатську діяльність та активну участь у розбудові громади депутата Сушанську Наталію Ярославівну. Також грамотою Сасівської сільської ради за вагомий внесок у розвиток громади нагороджено заступника голови виконкому Сасівської сільської ради Уніжоного Степана Ярославовича. Вітаємо!

У середу 20 грудня о 12.00 год. відбудеться зустріч керівництва Золочівської райдержадміністрації з громадою села Ушня. На зустрічі також будуть присутні представники Пенсійного фонду України у Золочівському районі та Управління праці та соціального захисту. Запрошуємо до участі.

13 грудня  2017 року о 11.00 годині відбудеться XХІІI  сесія VІІ демократичного скликання Сасівської сільської ради з слідуючим порядком денним: 13 грудня  2017 року о 11.00 годині відбудеться XХІІI  сесія VІІ демократичного скликання Сасівської сільської ради з слідуючим порядком денним: 

1. Про сільський бюджет Сасівської сільської ради на 2018 рік;

2. Про затвердження структури, чисельності та кошторису видатків на утримання апарату управління Сасівської сільської ради на 2018 рік; 

3. Про встановлення земельного податку.

4. Про звільнення від сплати земельного податку.

5. Про здійснення попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти; 

6. Про затвердження і надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою; 

7. Про затвердження Програм;

8. Розгляд заяв.

9. Різне.

    У ФАПі села Ушня проведено ремонт даху, зокрема замінено частину покрівельних пиломатеріалів та повністю замінено покриття з шиферу на оцинковану бляху. З сільського бюджету було виділено 15 тис. грн. на закупівлю бляхи, підприємець Уніжоний Андрій Стефанович надав пиломатеріали для покрівлі. Дякуємо Уніжоному Степану Ярославовичу та завідувачці ФАПу Бель Любомирі Василівні за організацію робіт з ремонту даху та усім жителям села Ушні, що долучилися: Твердохліб Роман Володимирович, Твердохліб Юрій Володимирович, Лис Роман Дмитрович, Шевчук Микола Євгенович, Горак Павло Миронивич, Глова Василь Петрович, Кушнір Василь Володимирович, Скарбівський Ігор Володимирович, Джала Роман Романович, Смолин Роман Ігорович, Джала Василь Васильович, Сторонянський Олег Богданович.

888999

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    Переможцями конкурсу від ГО «Карпатська фундація» (Карпатський фонд), з  поміж 34 поданих заявок  стали 9 громадських організацій. Мета конкурсу: підвищення активної участі громадян у державному управлінні та підтримка громадської участі, зокрема за допомогою заснування і поновлення діяльності громадських рад на цільовій території. Сума гранту по проекті "Змінюємося разом"  Золочівської агенції регіонального розвитку - 48000 грн. Один із партнерів  проекту –  Струтинська  сільська рада (сільський  голова  Ярова Мирослава Романівна). До реалізації проекту активно долучилися Відділ культури та туризму Золочівської РДА. Мета проекту: мобілізація і спрямування потенціалу активної молоді на розвиток громади і  створення при Народному Домі  с. Струтин  Молодіжного Центру.

     З 1 жовтня цього року ГО «Золочівська Агенція регіонального розвитку»  уже  розпочала реалізацію проекту. У  громаді  Струтинської сільської ради  уже проведено  ряд індивідуальних  зустрічей молодих активістів з жителями села, круглий  стіл  активної молоді села та  молодіжні  екологічні  акції  «РАЗОМ за чисте село» по ліквідації стихійних сміттєзвалищ, прибиранню території села. У громаді  готується проведення молодіжного   конкурсу  на  кращий дизайн приміщення Молодіжного центру села Струтин. У Золочівському районному центрі зайнятості проведено круглий стіл  за участю завідувачів Народних домів, бібліотекарів сіл Струтин та Червоне,  а також відбувся виконком Струтинської сільської ради на якому слухалось питання мобілізації і спрямування потенціалу активної молоді на розвиток села та залучення молоді до управління справами  сільської громади.

   У будівлі фельдшерсько-акушерського пункту села Гутище ТзОВ "Буд Престиж Захід" проведено ремонтні роботи - встановлено пластикові енергозберігаючі вікна. Також відремонтовано сходи до будівлі  ФАПу. З сільського бюджету виділено 20 тис. грн. субвенції в районний бюджет на дані цілі.

2

1

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

У середу 15 листопада  2017 року о 15.00 год. відбудеться  чергова XХІІ  сесія VІІ демократичного скликання Сасівської сільської ради із слідуючим порядком денним:

                         1.Про внесення змін до сільського бюджету.

                         2.Затвердження кошторисної документації на будівництво дитячого майданчика в селі Побіч і виділення земельної ділянки під встановлення майданчика.

  1. Про надання відпустки сільському голові у зв’язку з навчанням.

                         4.Розгляд заяв і звернень громадян.

  1. Різне.

                     Сасівська сільська рада повідомляє орендарів земельних ділянок в урочищі «За цвинтаром» про можливість оформлення даних земельних ділянок у власність. За роз’ясненнями звертатися в сільську раду.    

 

За кошти сільського бюджету в сумі 15 тисяч гривень ФОП  Ящук Роман Григорович встановлено металевий автопавільйон для очікування громадського автотранспорту та автобуса "Школярик" у селі Побіч. 

IMG 7502194aa70022def507521868e95bd3 VIMG 870040e2cf08bef64b64fe87f8ace628 V

IMG 51b32ba0deb79693f2a8e5b8a962b873 V