Рішення дев'ятої позачергової сесії сьомого скликання Сасівської сільської ради

від 30 серпня 2016 року

РІШЕННЯ № 129

Про прийняття звернення депутатів Сасівської сільської  ради до Львівської ОР і Львівської ОДА з приводу включення ставка, який розташований в селі Сасів урочище «За фермою»  на земельні торги

                       Взявши до уваги звернення депутатів Сасівської сільської ради. ,керуючись ст..ст. 25,26,46  Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні»:

                      1.Затвердити текст Звернення депутатів Сасівської сільської ради

Золочівського району Львівської області до Львівської обласної ради і Львівської обласної державної адміністрації.(Текст звернення додається.)

                                                                                                                                                                   Львівській обласній раді

                                                                                                                                                                   Львівській обласній державній

                                                                                                                                                                   адміністрації 

                                                                                        З В Е Р Н Е Н Н Я

     Депутатів Сасівської сільської ради Золочівського району Львівської області з приводу включення ставка який розташований в селі Сасів  урочище «За фермою» (за межами населеного пункту)  площею 10,7374 га в перелік водних об’єктів, право оренди якого буде передано на земельних торгах.

                    Депутати Сасівської сільської ради Золочівського району Львівської області схвильовані, що департамент екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації має намір включити до переліку водних об’єктів, право оренди яких будуть продані під час проведення земельних торгів, ставок в селі Сасів урочище «За фермою» який знаходиться поза межами населеного пункту. Даний водний об’єкт є власністю громади.

                  На сьогоднішній день вищезгаданий ставок орендується жителем села Сасів Дудко С.С.  у відповідності до договору оренди водного об’єкту укладеного 21.04.2009 року з Золочівською РДА. Принагідно слід зазначити, що орендар Дудко С.С. за весь час оренди ставка справно платить орендну плату, вкладає значні кошти і ресурси  в розвиток рибного господарства. За час оренди ставка, орендар привів ставок у відповідність до нормативів в галузі використання і охорони вод та відтворення водних ресурсів. З цією метою збудовано рибо збірник-комору, приміщення для приготування і зберігання кормів, приміщення для інкубатора вигрівання ікри, виготовив човен для роздачі кормів. Слідкує за прибережною зоною ставка. Зараз жителі села Сасів та навколишніх сіл мають можливість де відпочити і порибалити рибу.

                  Крім цього, хочемо також  зазначити, що зараз депутатський корпус Сасівської сільської ради займається створенням об’єднаної територіальної громади з центром в селі Сасів..А тому ми вважаємо за необхідне на даному етапі максимально зберегти все те майно, яке завтра працюватиме на інтереси об’єднаної територіальної громади.

За дорученням ІХ (позачергової) сесії сільської ради

В.о. сільського голови                                                                                                                                                                   О.Водзік