Шановні жителі сіл Сасівської сільської ради!

На території нашої сільської ради, як і по всій Львівщині, проходить Місячник озеленення, прибирання та благоустрою, наближаються Великодні свята.

Сасівська сільська рада закликає усіх небайдужих громадян активно долучатися до заходів із очищення території наших населених пунктів. Прохання до усіх жителів завершити прибирання власних присадибних ділянок, вулиць, ліквідацію стихійних сміттєзвалищ, впорядкувати могили родичів. Не будьте байдужими, якщо по сусідству з Вами є покинутий нежилий будинок, разом з сусідами приберіть територію навколо нього. Якщо поряд з могилою, яку Ви доглядаєте, є могила, яку давно ніхто не відвідує, приберіть на ній сухий хабаз. Саме від кожного з нас залежить те, в якому середовищі живемо ми та наші діти.

У середу 13 квітня о 15.00 відбудеться посадка дерев при в’їзді в село Сасів, у четвер 14 квітня о 14.00 – посадка дерев при в’їзді в село Ушня. В суботу 16 квітня просимо долучитися до загальнообласної толоки, яка відбудеться у рамках відзначення Дня довкілля. На сміттєзвалищі у селі Пісок та Ушня толока розпочнеться о 14.00. За детальнішою інформацією звертайтеся до депутата по своєму округу або за телефоном – 0678847427.

Сасівська сільська рада

Toloka