20 березня 2016 року в Народному домі села Сасів відбулися сходи жителів Сасівської сільської ради. Сільський голова Іванна Кармазин розповіла про роботу сільської ради, плани на найближчий час, поінформувала про найважливіші рішення, що приймалися сесією сільської ради. Жителі активно обговорювали бюджетні, земельні питання. Йшлося також про участь сільської ради у конкурсі мікропроектів Львівської обласної ради та Державного фонду регіонального розвитку, про  початок роботи сайту Сасівської сільської ради sasiv.in.ua.

Не менш жваво обговорювалися питання благоустрою сіл сільської ради, участі у Місячнику благоустрою та озеленення, присутні жителі вносили свої пропозиції. Була визнана доцільність укладення договорів з приватним підприємством «Екобаланс» по вивезенню твердих побутових відходів.

Наостанок запрошений гість - керівник Офісу реформ Львівщини пан Віталій Корецький розповів про реформу місцевого самоврядування та створення об’єднаних територіальних громад. Вирішили розробити дві моделі можливого об’єднання: перша – коли Сасівська сільська рада ввійде до складу об’єднаної громади разом із містом Золочів, друга – коли Сасівська та сусідні сільські ради об’єднаються і створять громаду окремо від Золочівської. Далі буде здійснений аналіз кожної з моделей, особливо дохідної та видаткової частини потенційного бюджету, оцінено спроможність кожної з потенційних моделей. Такі розробки допоможуть жителям Сасівської сільської ради прийняти обгрунтоване рішення.