24 травня 2016 року Сасівська сільська рада прийняла рішення про звернення до Львівської обласної ради з метою створення Сасівської об’єднаної територіальної громади в складі Сасівської, Єлиховицької, Колтівської, Руда-Колтівської сільських рад з центром в селі Сасів Золочівського району Львівської області.

19 травня 2016 року у Сасівській сільській раді підтримали загальнонаціональний день вишиванки.

Karmazyn

Vodzik

Dmytrivannavira

 

 

 

 

 

 

24 травня 0 15.00 год. відбудеться V сесія Сасівської сільської ради. На порядок денний винесені такі питання:

1. Внесення змін до бюджету Сасівської сільської ради на 2016 рік.
2. Про проведення в дію рішення конкурсної комісії, затвердження тарифів та норм на збирання, вивезення та знешкодження сміття.
3. Про затвердження Правил благоустрою населених пунктів Сасівської сільської ради.
4. Про затвердження ставок земельного податку та ставок орендної плати за земельні ділянки.
5. Виготовлення детального плану території для обслуговування будівель і споруд ПП «Глиняни АГРО» (бойні).
6. Затвердження експертної оцінки приміщення під оренду ЛФ ПАТ «Укртелеком» в Народному домі с. Сасів.
7. Про продаж ½ частини будівлі пожежного депо у с. Сасів.
8. Розгляд заяв.
9. Різне.

May 8 3May 8 2May 8 108 травня в Сасові відзначали День пам’яті та примирення та вшановували жертв Другої світової війни. Було покладено вінки та живі квіти до пам’ятника «Борцям за волю України» та «Воїнам Другої світової війни».

 

 

 

 

 


VelykdenШановні жителі сіл Сасівської сільської ради!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди величного та радісного свята – світлого Воскресіння Христового. Хай дзвони Великодня принесуть у Ваші оселі віру, надію і любов, у Ваших серцях панують радість і душевний спокій, а помисли стануть щирими та добрими. Нехай Великдень надихай Вас на добрі справи, а святкові традиції дарують чудовий настрій. Зичимо усім здоров’я, миру та благополуччя.

Сасівська сільська рада

Сільський голова

 


FAP UshnyaАктивісти села Ушня під керівництвом завідувачки фельшерсько-акушерського пункту Бель Любомири Василівни встановили бруківку у подвір’ї ФАПу та відремонтували аварійну стіну приміщення.

 

 

 

 


HrestПідприємцем Олександром Тютіним у с. Бір встановлено новий хрест, бруківку та огорожу навколо нього. До робіт із встановлення долучилися активні жителі Бору.

 

 

 

 

 

 


Remont dorogy22 квітня 2016 року закінчено ремонт комунальних доріг у селі Ушня по вулицях: Головна, Закирниця, Акушерська. Виконавцем робіт є Золочівське управління водного господарства. Вартість виконаних робіт – 70 тисяч гривень.

 

 

 

 


На виконання ЗУ «Про засади  запобігання і протидії корупції» від 07.04.2011 року, Сасівська сільська рада публікує декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік сільського голови та секретаря сільської ради.

Ознайомитися із декларацією Голови сільскої ради Іванни Володимирівни Кармазин.

Ознайомитися із декларацією Секретаря сільської ради Ольги Володимирівни Водзік

 

21 квітня Сасівською сільською радою прийнято рішення про припинення права користування земельними лісовими ділянками Золочівським дочірнім лісогосподарським підприємством ЛГП «Галсільліс» на території сільської ради. Враховуючи висновок тимчасової контрольної комісії Золочівської районної ради та комісії по благоустрою і екології сіл Сасівської сільської ради, керуючись ст.ст 17,19,33 Лісового кодексу України таке рішення підтримали 13 депутатів, тобто усі присутні на сесії. Детальніше з рішенням сесії можна ознайомитися в розділі «Рішення сесії».

 

В четвер, 21 квітня, о 09.00, відбудеться ІV сесія VІІ скликання Сасівської сільської ради з таким порядком денним:

1. Про припинення права користування земельними лісовими ділянками Золочівським дочірнім лісогосподарським підприємством ЛГП «Галсільліс» на території сільської ради.

2. Внесення змін до сільського бюджету Сасівської сільської ради на 2016 рік.

3. Внесення змін до Програми надання одноразової матеріальної допомоги на поховання деяким категоріям громадян Сасівської сільської ради на 2016 рік.

4. Про відміну рішення 19 сесії 6 демократичного скликання №420 від 16.12.2014 року «Про передачу повноважень Золочівській районній раді щодо проведення конкурсу для реалізації проекту по утилізації твердих побутових відходів».

5. Про затвердження звіту про незалежну оцінку майна будівлі пожежного депо і частини адмінбудинку сільської ради під розміщенням аптеки «Гармонія».

6. Про визнання будинку по вулиці Головна, 60 у с. Гутище, безхазяйним майном.

7. Розгляд заяв.

8. Різне.