У неділю 20 березня о 15.00 у Народному домі с. Сасів відбудуться сходи жителів сіл Сасівської сільської ради. Порядок денний: 1. Інформація про роботу Сасівської сільської ради; 2. Благоустрій населених пунктів, вивезення твердих побутових відходів, відповідальність за спалювання сміття та сухої трави; 3. Децентралізація влади та створення об'єднаних територіальних громад; 4. Різне. У рамках третього питання виступить також керівник Львівського офісу реформ Віталій Корецький. 

Сасівська сільська рада вирішила взяти участь в обласному конкурсі мікропроектів місцевого розвитку. У разі підтримки проекту, сільська рада отримає кошти на ремонт Народного дому у селі Ушня. Конкурс проектів проводиться Львівською обласною радою у рамках Програми, затвердженої 12 січня 2016 року. Детальніше із програмою та умовами конкурсу Ви можете ознайомитися у цьому документі.  

3 березня депутати Сасівської сільської ради зібралися на третю сесію. Розглядалося питання затвердження проекту для участі в конкурсі Львівської обласної ради, земельні та інші питання. Було прийнято 20 рішень, з якими Ви зможете ознайомитися у рубриці порталу "Рішення сесії" найближчим часом.