Вітаємо на порталі

  

Сасівської сільської ради

 

↓ далі ↓

Останні новини

 • Вітаємо з Новим Роком та Різдвом Христовим!

  новина різдвоШановні жителі сіл Сасівської сільської ради!

  Напередодні Новорічних та Різдвяних свят прийміть наші сердечні вітання і найкращі побажання! Зичимо миру і спокою в кожному домі, добра, взаєморозуміння, достатку, любові, щастя, душевної рівноваги, успіхів у всіх починаннях, побільше радості, міцного здоров'я та всіх благ! Нехай справдяться усі очікування і збудуться найзаповітніші мрії!


  Бажаємо Вам зустріти і провести свята у доброму здоров’ї, веселому настрої. Нехай Новий рік принесе Вам гарні новини, щасливі події, а Різдвяна зірка принесе до Вашого дому добро і благодать, осяє радістю серце і наповнить їх добротою, милосердям і любов’ю. Хай життєві труднощі оминають Ваші родини, хай живе віра у мир в нашій державі! 

   

   

   
 • Завершено проект з встановлення у населених пунктах сільської ради вуличного освітлення з використанням сонячних батарей

  У всіх дев'яти населених пунктах Сасівської сільської ради засвітилися ліхтарі вуличного освітлення на сонячних батареях. Сасівська сільська рада мала можливість реалізувати проект «Будівництво системи автономного вуличного освітлення з використанням сонячних батарей у населених пунктах Сасівської сільської ради» завдяки  співфінансуванню сільського бюджету Сасівської сільської ради (50 тис. грн.), районного бюджету Золочівської районної ради (195  тис. грн.) та обласного бюджету розвитку Львівської обласної ради (900 тис. грн.). Загальна вартість проекту – 1 145 тис. грн, виконавець робіт – ТзОВ «Сапфір Інвест». В результаті реалізації проекту встановлено 55 залізобетонних опор з обладнанням (ліхтар, сонячний модуль, акумулятор). 

  666777555

   
 • Керівництво Золочівської РДА зустрілося з жителями Ушні

       На зустрічі був присутній заступник голови Золочівської райдержадміністрації Нижник Ігор Миколайович та голова Золочівської районної ради Банах Олег Орестович. Ігор Миколайович ознайомив присутніх з роботою, що ведеться райдержадміністрацією в районі, зокрема поінформував про стан пасажирських перевезень та ремонт автодоріг. Начальник управління праці та соціального захисту населення Золочівської РДА Уличний Ігор Зіновійович наголосив на порядку нарахування субсидій на пільг. Представник Золочівського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Лазорчик Галина Василівна розповіла жителям Ушні про пенсійну реформу та інші нововведення в пенсійному законодавстві. Питання присутніх стосувалися відшкодування переплати по субсидіях, діяльності Ушнянської школи, ремонту доріг та ін. Найбільш важливою проблемою у селі жителі визнали незадовільний стан дороги до села Ушня.

  33

  11

   44

   
 • Нагороджено грамотами

  На XIII, останній у 2017 році, сесії Сасівської сільської ради, що відбулася 13 грудня, нагороджено грамотою за сумлінну депутатську діяльність та активну участь у розбудові громади депутата Сушанську Наталію Ярославівну. Також грамотою Сасівської сільської ради за вагомий внесок у розвиток громади нагороджено заступника голови виконкому Сасівської сільської ради Уніжоного Степана Ярославовича. Вітаємо!

   
 • Відбудеться зустріч керівництва Золочівської райдержадміністрації з жителями села Ушня

  У середу 20 грудня о 12.00 год. відбудеться зустріч керівництва Золочівської райдержадміністрації з громадою села Ушня. На зустрічі також будуть присутні представники Пенсійного фонду України у Золочівському районі та Управління праці та соціального захисту. Запрошуємо до участі.

   

Громада

9

Сіл

де живе

1703

Людини

У

535

Домах

Територія

4409

гектарів